תזונה

ליווי התזונה של FIT סטודיו

Слой 1

כושר ותזונה הולכים יד ביד

בסטודיו פיט אנחנו מאמינים כי מלבד לספק מגוון אימונים בשלל רמות, השילוב של תזונה מותאמת אישית בשילוב עם אימונים היא הדרך הבטוחה לבריאות מיטבית ולהשגת התוצאות הרצויות לכל לקוחותינו.

בסטודיו פיט אנחנו רואים בכל אחד ואחת עולם ומלואו, כל אחד שונה, לכל אחד מתאים אימון אחר, בתדירות ובעצימות שונים ועל כן גם התזונה של כל מתאמן.ת צריכים להיות פרסונאליים ומותאמים אישית.

logoB

חדש! יועצת תזונה בשיתוף פעולה עם פיט סטודיו

Слой 1

על מנת שנוכל להעניק לכם את חוויית הבריאות המלאה והמספקת ביותר, לאחרונה הושק שיתוף פעולה חדש בין פיט סטודיו ובין עינת הירש, יועצת תזונת ספורט ואורח חיים בריא ממכללת וינגייט (שהיא גם אחת ממדריכות הפילאטיס המובילות של הסטודיו) כשהמטרה היא להעניק לכם את האפשרות למקסם את תוצאותיכם ולהגשים את מטרתכם לגוף חטוב ובריא מבפנים ומבחוץ.

כסטודיו המעניק שירותי כושר ופעילות גופנית, אנו מבינים שאורח חיים בריא הוא אינו אפיזודי ואינו קצר טווח, אלא תהליך ארוך מאוד המיועד גם להביא אותנו לבריאות מיטבית וגם לשמור עליה. על אותו עקרון אנו מאמינים כי גם שינוי באורח החיים התזונתי שלנו אינו קצר רואי אלא ארוך טווח ולכן אנו מציעים תהליכי ליווי מותאמים אישית, בכדי שתוכלו לרכוש כלים שישמשו אתכם לא רק בהשגת מטרות קצרות טווח, אלא גם להמשך ניהול אורח חיים בריא בהמשך הדרך ובאופן עצמאי.

logoB

תהליך הליווי מוצע ב- 3 מסלולים לבחירה:

המסלול המהיר

3 חודשים

500 ₪ לחודש

מסלול הטמעת
הרגלים חדשים

4 חודשים

400 ₪ לחודש

המסלול המלא
לשינוי אורח חיים

5 חודשים ואילך

350 ₪ לחודש

הליווי כולל:

מפגש ראשוני

בו יוצגו כל מטרותיכם, שאיפותיכם, איפה נתקעתם, מה הבעיות שתרצו לפתור וכיצד נעשה זאת. נדבר על אורח חייכם הנוכחי, על הרגלי התזונה הנוכחיים, נבין היכן הקשיים והיכן יש מקום לשינוי, כיצד נראה סדר יומכם, רקע רפואי וכל דבר העשוי להיות רלוונטי בשינוי שתרצו לחולל.

תפריט מותאם אישית​

תפריט פרסונאלי שיבנה ויותאם לכם אישית על פי מטרותיכם האישיות עליהם תדונו בפגישה הראשונית.

מענה בוואטסאפ

לשאלות בזמינות יומית.

מפגש מעקב

אחת לשבועיים או שלושה בהתאם להעדפותיכם, בו נדון בהתקדמות התהליך עד כה. המעקב יתקיים בפגישה פרונטלית או און ליין בהתאם לרצונכם.

קצת על עינת הירש

Слой 1

עינת, אימא ל – 2 ותושבת רמת השרון, הינה בוגרת המסלול לתזונת ספורט ואורח חיים בריא ובעלת תעודה ממכללת "לוינסקי וינגייט" ובעברה עבדה בתקשורת הספורט ככתבת ושדרית בערוץ הספורט. התשוקה והסקרנות לגבי תחום התזונה החל אצל עינת כשהפכה לאימא צעירה, שהתעמקה בחיפוש אחר התזונה המושלמת עבור בנותיה הפעוטות, תוך שינוי אורח החיים התזונתי בביתה הפרטי. לאחר זמן קצר, התשוקה הפכה למקצוע ועינת הוסמכה כיועצת תזונה על מנת לעזור לכל מי שחפץ בשינוי תזונה כחלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא ושלם . בנוסף, בשנתיים האחרונות עינת עובדת כאחת ממדריכות הפילאטיס המוכרות בשלל סניפי הסטודיו ובונה את אימוניה בין היתר בידע שרכשה בהכשרתה כמאמנת, אך גם כיועצת תזונת ספורט שהתעמקה בפיזיולוגיה של המאמץ.

054-6414641 | עינת הירש

"בעיניי תזונה היא הדבר הכי חשוב לבריאותנו הפיזית, הנפשית והכללית. תזונה נכונה היא אינה פריבילגיה, היא הכרחית וחובה לכל אדם על מנת למקסם את אורך ואיכות חייו. באופן אירוני בעידן הרפואה והטכנולוגיה המתקדמים בו אנו חיים, אחוזי ההשמנה רק עולים, וכך גם המחלות הנלוות להשמנת יתר ותזונה לקויה. היום יותר מפעם, אנו נתקלים יותר ויותר במאכלים מעובדים ודחוסים קלורית שהונדסו להיות טעימים ואף ממכרים להכעיס. לא פלא שהיום שמירה על גוף רזה ובריא הפך למטלה מאתגרת, קצב החיים המהיר בחברה המערבית גרם לנו להעדיף את המהיר על המזין, ונראה שפשוט שכחנו איך לאכול".

"תזונה נכונה ומאוזנת היא לא פחות מרפואה מונעת שיכולה לפתור מלכתחילה את התסמינים שבגללם נוטלים כדורים ותרופות. היכולת להבין מה טוב לגופנו וכיצד לתת לו את הדלק הנכון לו כדי להאריך חיים היא בהישג יד, ואני יותר מאשמח לתת את הכלים לכל מי שחפץ בחיים בריאים, מגוונים ומאוזנים ולסייע לכם בלקיחת שליטה על בריאותכם. "

אימוני פילאטיס מכשירים

Слой 1

הגיע זמן לשדרג את עצמך

וקבלו אימון ראשון מתנה

קצת על הדיאטנית שלנו

דיאטנית היא אשר מקצוע אשר מתמקדת בתחום התזונה הבריאה, מניעת מחלות ובעיות תוך בחירות נכונות. במסגרת תפקידה עליה לבחון את המטופל הנמצא מולה, לקחת נתונים בסיסיים כמו גיל ומצב רפואי, להבין מה המטרות והרגלי האכילה הנוכחיים וליצור תפריט בהתחשב בכל אלה. 

דיאטנית רמת השרון יכולה לספק את השירות שלה במסגרות שונות כשלצד הנחייה אישית היא יכולה לבצע גם הדרכה קבוצתית ולהעביר הרצאות בתחום. המטרה שלה היא לספק כלים ותמיכה שיאפשרו לכל אחד לעשות בחירות תזונתיות שטובות עבורו.

 

תפקידיה של הדיאטנית

כדאי לדעת כי כל דיאטנית עובדת במסגרות שונות ומביאה גישה שיכולה להיות ייחודית לתחום התזונה. עם זאת באופן כללי אפשר להגיד כי הרוב יכולות לבנת תפריט אישי, להציע הדרכה ותמיכה, לבחון את המצב הרפואי הנוכחי, לקדם אורך חיים בריא ולייעץ לתזונה נכונה.

בניית תפריט אישי

תזונה היא ללא כל ספק אחת הדרכים החשובות לשמירה על בריאות טובה לאורך זמן. היא משפיעה על כל היבט בחיים, מהאנרגיה שמורגשת במהלך היום ועד ליכולת הריכוז. אחד המפתחות לתזונה נכונה היא יצירת תפריט מאוזן מותאם באופן אישי. התפריט יהיה מגוון, יכיל את כל אבות המזון ויתחשב בנתונים הנוכחיים ובמטרות העתידיות. כדי ליצור את התפריט יש להתחשב בגורמים רבים.

 1. נתונים אישיים: גיל, מין, גובה, היסטוריה רפואית, רגישויות ומגבלות תזונתיות.
 2. מטרות: יכולות להיות ירידה במשקל, עליה במסת השריר, שיפור הבריאות, איזון הסוכר ועוד.
 3. אורח חיים: תדירות ואופי הפעילות הגופנית, מאפייני העבודה, הרגלי אכילה והעדפות תזונתיות.

בנוסף לכל אלה תתבצע הערכה של הצרכים הקלוריים. דיאטנית רמת השרון תבחן מה הבסיס שהגוף צריך ולפי המטרה תוכל לקבוע האם ואיזה גירעון קלורי להציע או להפך, להוסיף קלוריות, חלבונים ושומנים טובים. בהתאם לכל אלה היא תוכל לבנות תפריט מאוזן תוך עידוד העדפת מזונות בריאים וצמצום מזונות מעובדים, עשירים בסוכר ושומן רווי. 

מהם היתרונות של פילאטיס מכשירים ברמת השרון על פני סוגי אימון אחרים

היתרון המשמעותי ביותר של פילאטיס מכשירים ובכלל על פני סוגים אחרים של אימוני כושר, טמון במשנה הסדורה שעל פיה המתאמן מבצע את סדר האימונים והתרגילים שלו. באופן עקרוני, התרגילים המבוצעים בעת אימון פילאטיס אינם ארוכים, אלא כל תרגיל לוקח דקות ספורות בלבד. זאת במטרה לאמן את השרירים השונים שאליהם הוא מכוון, אבל יחד עם זאת להימנע מהתשת השריר הספציפי שהאימון מתמקד בו. בנוסף, האימון נועד לאפשר למתאמן ללמוד כיצד מפעילים שרירים נוספים בגוף, שאינם מופעלים דרך שגרה על ידי מרבית האנשים. אף שבתחילתה נועדה שיטת אימוני פילאטיס לאנשים עם מוגבלויות תנועה, התברר בהמשך כי פיתוחים שונים שלה מתאימים למרבית הגברים והנשים. זאת משום שבהתנהלות היום יומית מאמצים מרבית בני האדם תנועות שגויות ושימוש שגוי בשרירים. בנוסף, הם נמנעים מהפעלת שרירים מסוימים, שההפעלה שלהם היתה יכולה לשפר את התפקוד הכללי בצורה ניכרת. המטרה של פילאטיס ברמת השרון ובכלל היא הפעלת השרירים הללו ומתן כלים למתאמן לשפר את התפקוד הפיזיולוגי היום יומי שלו.

 • זמינות: אימוני פילאטיס הם זמינים, ואפשר לבצע אום בקלות עם המכשירים המותאמים לשם כך.
 • קלילות: אמנם אי אפשר לומר כי פילאטיס מכשירים אינם מעייפים, אבל בהחלט אפשר לומר שהם אינם מתישים. יש הבדל, שכן אימונים פיזיים הם מעייפים מטבעם עם זאת, המטרה של פילאטיס מכשירים ברמת השרון ובכלל איננה להתיש, אלא לסייע למתאמן לשפר את התפקוד הפיזי שלו.
 • יעילות: כבר אחרי האימונים הראשונים מרגיש כל אחד מהמשתתפים באימוני פילאטיס את השינויים בתפקוד הפיזיולוגי הכללי שלו.

 

הדרכה ותמיכה

הדיאטנית מציעה הדרכה ותמיכה כשהיא מביאה ידע מקיף בתחום התזונה, הבריאות והמחלות. המטרה היא לא רק להציע תפריט אלא ללוות להטמעתו כשרבים זקוקים לשילוב בין השניים בדרכם לאימוץ תזונה נכונה. ההדרכה יכולה להתבצע באופן פרטני או קבוצתי כאשר היא תכלול את המגבלות ואת האפשרויות של האדם ותסייע לו לבצע את הבחירות התזונתיות הנכונות. במסגרת ההדרכה יינתנו:

 • הסברים על עקרונות התזונה הנכונה וכיצד לבחור מזונות בריאים ולבנות תפריט מאוזן.
 • טיפים מעשיים להתמודדות עם אתגרים נפוצים כולל חוסר זמן ונוספים.
 • מידה ותמיכה הקשורים בתהליך השינוי בהרגלי האכילה לאורך תקופת השינוי ובעתיד.
 • תמיכה רגשית לאורך התהליך והשינוי שיכול להעלות קשיים שונים.
 • ציון הצלחות, תחושת ביטחון ותמיכה לכל אורך הדרך.

הסיכוי להצליח לעבור את השינוי התזונתי עולה ככל שהתמיכה גדלה והאדם מבין את המהות של הכללים והשינויים שהוא מאמץ. התמיכה יכולה לשפר משמעותית את המוטיבציה, לעזור בשמירה על משמעת ולהקל על המעבר לאורך חיים בריא.

דיאטנית רמת השרון להתמודדות עם מצבים רפואיים

בתהליך מסייעת דיאטנית בכל הקשור בהתמודדויות עם מצבים רפואיים נוכחיים והגדרת מטרות לשינוי. היא יכולה ללוות אנשים עם סוכרת, מחלות לב וכלי דם וכולסטרול גבוה כשהתפריט שתמליץ עליו יביא בחשבון את התרופות הנוכחיות הנלקחות. במידת האפשר ייתכן שיתוף פעולה עם הצוות הרפואי לצורך הפחתת התרופות בהדרגה אך רק בפיקוח מתאים.

עוד נושא חשוב שהדיאטנית יכולה לסייע בו הוא עם תחום האלרגיה למזון כשהיא יכולה להדריך משפחות לילדים אלרגיים או עם צליאק כיצד לבנות תפריט בריא ומאוזן שכל המשפחה תיהנה ממנו. נקודה אחרונה שנכנסת בתוך התמודדות עם מצבים רפואיים היא הפרעות אכילה כאשר במקרים אלו יש ליידע את הדיאטנית כדי שתוכל לקבוע יעדים תזונתיים ולהמליץ, במידת הצורך, על טיפולים משלימים.

קידום אורח חיים בריא

דיאטנית ברמת השרון יכולה להנחות בכל הקשור לאורח חיים בריא כשהיא מתייחסת כמובן לתזונה כדבר ראשון אך לא רק. הדיאטנית תסייע לבחון גם את הנושאים הבאים:

 1. פעילות גופנית: התפריט יתחשב במידת הפעילות הגופנית הנוכחית ובשינוי שהאדם מתכוון לעשות. הדיאטנית תוכל לספק המלצות חשובות בכל הנוגע להגברת הפעילות הגופנית.
 2. שינה: דיאטנית רמת השרון תבקש לבחון את מצב השינה הנוכחי, להבין האם התזונה משפיעה עליה באופן שלילי ותספק המלצות לשיפור המצב במידת הצורך.
 3. סטרס: הלחץ משפיע עלינו בדרכים רבות ויכול להוביל לאכילה לא מאוזנת. אכילה לא טובה משפיעה גם כן על הסטרס והדיאטנית תזהה מצב זה ותוכל לספק המלצות להתמודדות טובה.
 
ייעוץ לקבוצות ספציפיות

דיאטנית ברמת השרון יכולה לסייע לקהלים שונים כשמתאמנים וספורטאים הם רק חלק מהם. בין היתר היא יכולה ללוות נשים בהריון, אימהות לאחר לידה, לספק הדרכה לצעדים ראשונים באכילה ולהעניק תמיכה בגיל השלישי. קידום אורח חיים בריא על ידי בחירות תזונתיות נכונות יכול להשפיע על המצב הגופני והנפשי.