פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אימוני פילאטיס מכשירים ברמת השרון עם FIT סטודיו

Слой 1
מיטת פילאטיס אפקט

אוהבים לעשות פעילות גופנית בונת שריר,מחזקת רצועות,משפרת יציבה ומרוממת נפש?

פילאטיס מכשירים
בקבוצות קטנות


שיעור ניסיון ללא עלות! מס׳ מקומות מוגבל!

שיטת פילאטיס מכשירים מתמקדת בעיצוב הגוף, איזונו ושיפור היציבה. הפילאטיס מאריך שרירים, מחזק את הגוף ומחטב אותו עד לשריר החבוי והחלש ביותר, עוזר לפיתוח מרכז אנרגיה בגוף, מחבר בין הגוף לנפש וגורם להרגשה צעירה יותר. כמו כן, הוא מעניק למתאמן איזון שרירי, גמישות ומראה זקוף ואצילי. ספורטאים, רופאים ופיזיותרפיסטים מגדירים את השיטה כבעלת כוח ריפוי ושיטת תרגול גופני השומרת על תחזוקה נכונה ובריאה של הגוף.

logoB

אימוני פילאטיס מכשירים

Слой 1
פלאטיס
snif
2
פילאטיס
שיטת הפילאטיס
studio_bottom

הגיע זמן לשדרג את עצמך

וקבלו אימון ראשון מתנה

שיעורי הפילאטיס

קצת על פילאטיס מכשירים ברמת השרון

פילאטיס הוא אחד מסוגי האימון היותר מעניינים, שהפכו לפופולאריים מאד בעשורים האחרונים. מדובר למעשה בסוג של אימון המתמקד בחיזוק השרירים העמוקים בגוף והשרירים המרכזיים. בנוסף, נועד האימון הכל כך מעניין הזה לשפר את האיזון ואת היכולת התנועתית. פילאטיס מכשירים ברמת השרון ובכלל עושה שימוש במכשירים שונים, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות בצורה טובה ומהירה. בשורות הבאות נסביר את אופי האימון והמטרות המדויקות שלו. מהו פילאטיס? מהם היתרונות של אימון פילאטיס מכשירים ובכלל על פני סוגים אחרים של אימוני כושר? אילו מכשירים משמשים לצורך האימון ולמה חשוב לעשות בהם שימוש נכון? היכן אפשר לבצע אימוני פילאטיס מכשירים בצורה טובה ובהדרכה מקצועית? במאמר שלפניכם נשיב לשאלות הללו בהרחבה.

אז מה זה בעצם פילאטיס? מה המטרה שלו ולמי הוא נועד

בשורות לעיל הוסבר באופן כללי הרציונל מאחורי אימוני הפילאטיס. מה שחשוב לדעת על האימון הכל כך פרקטי הזה הוא שמלכתחילה, אימון פילאטיס מכשירים ברמת השרון ובכלל נועד לשפר את התפקוד הפיזיולוגי היום יומי. כל אדם מבצע מאות ואולי אלפי תנועות מדי יום. בחלק מהמקרים, התנועות הללו גורמות לשחיקה, בין אם הן מבוצעות בצרה שגויה ובין אם הגוף של המבצע לא ערוך מספיק לביצוע התנועות הללו. אימוני פילאטיס שיקומי רמת השרון נועדו להשגת שתי מטרות עיקריות:

  1. לשפר את התפקוד הכללי של הגוף, כך שהמתאמן יוכל לבצע פעולות יום יומיות ושגרתיות, תוך הפעלה של מינימום מאמץ ויצירת מינימום שחיקה בשרירי הגוף ובכלל.
  2. לשקם אפ היכולות של המתאמן, אם וכאשר אלה נפגעו אחרי שנים של תפקוד או שימוש שגוי בגוף באופן כללי ובשרירים וחלקים ספציפיים בו באופן פרטני.

חשוב לציין כי פילאטיס מכשירים ובכלל לא נועד מלכתחילה לפיתוח גוף או להשגת מטרות שאינן שיפור התפקוד של השרירים בגוף. פיתוח גוף הוא סוג שונה של אימון, ולא כאן המקום לטפל בו.

מהם היתרונות של פילאטיס מכשירים ברמת השרון על פני סוגי אימון אחרים

היתרון המשמעותי ביותר של פילאטיס מכשירים ובכלל על פני סוגים אחרים של אימוני כושר, טמון במשנה הסדורה שעל פיה המתאמן מבצע את סדר האימונים והתרגילים שלו. באופן עקרוני, התרגילים המבוצעים בעת אימון פילאטיס אינם ארוכים, אלא כל תרגיל לוקח דקות ספורות בלבד. זאת במטרה לאמן את השרירים השונים שאליהם הוא מכוון, אבל יחד עם זאת להימנע מהתשת השריר הספציפי שהאימון מתמקד בו. בנוסף, האימון נועד לאפשר למתאמן ללמוד כיצד מפעילים שרירים נוספים בגוף, שאינם מופעלים דרך שגרה על ידי מרבית האנשים. אף שבתחילתה נועדה שיטת אימוני פילאטיס לאנשים עם מוגבלויות תנועה, התברר בהמשך כי פיתוחים שונים שלה מתאימים למרבית הגברים והנשים. זאת משום שבהתנהלות היום יומית מאמצים מרבית בני האדם תנועות שגויות ושימוש שגוי בשרירים. בנוסף, הם נמנעים מהפעלת שרירים מסוימים, שההפעלה שלהם היתה יכולה לשפר את התפקוד הכללי בצורה ניכרת. המטרה של פילאטיס ברמת השרון ובכלל היא הפעלת השרירים הללו ומתן כלים למתאמן לשפר את התפקוד הפיזיולוגי היום יומי שלו.

  • זמינות: אימוני פילאטיס הם זמינים, ואפשר לבצע אום בקלות עם המכשירים המותאמים לשם כך.
  • קלילות: אמנם אי אפשר לומר כי פילאטיס מכשירים אינם מעייפים, אבל בהחלט אפשר לומר שהם אינם מתישים. יש הבדל, שכן אימונים פיזיים הם מעייפים מטבעם עם זאת, המטרה של פילאטיס מכשירים ברמת השרון ובכלל איננה להתיש, אלא לסייע למתאמן לשפר את התפקוד הפיזי שלו.
  • יעילות: כבר אחרי האימונים הראשונים מרגיש כל אחד מהמשתתפים באימוני פילאטיס את השינויים בתפקוד הפיזיולוגי הכללי שלו.

אילו מכשירים משמשים אימוני פילאטיס ולמה חשוב להשתמש בהם בצורה נכונה

באימוני פילאטיס מכשירים רמת השרון ובכלל אמור כל מתאמן לעשות שימוש בכמה מכשירים. בין השאר, יש מכשירים שנועדו לסייע בביצוע תרגילי מתיחה ושלפר את הגמישות והתפקוד הכללי של השרירים. מכשיר אחר נועד לביצוע סדרות של תרגילים שנועדו לחזק את השרירים. סוגים אחרים של מכשירים נועדו לביצוע תרגול אינטנסיבי ואחרים נועדו לביצוע תרגילים קלילים אבל חשובים בעמידה או בישיבה.

פילאטיס מכשירים ברמת השרון עם סטודיו FIT

ספורטאים רבים, כמו גם מי שעוסקים בפיתוח גוף ובכלל, נוהגים לשלב באימונים שלהם אימוני פילאטיס. זאת במטרה לשמור על הגמישות ועל הפעולות הנכונות של שרירי הגוף העמוקים.

אם יש לכם עניין לשפר בצורה משמעותית את התפקוד של הגוף, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. FIT STUDIO – רשת סטודיו בוטיק לאימונים ברמת השרון, מציע למתאמנים מגוון רחב של סוגי אימון, ובין השאר פילאטיס מכשירים ברמת השרון שיכול לשפר את ההרגשה הכללית ואת התפקוד היום יומי של שרירי הגוף השונים. סאת באמצעות תנועה נכונה והרגלת הגוף להשתמש גם בשרירים שלא נעשה בהם שימוש בדרך כלל.