fbpx
Asset

סטודיו פיט מציג

קייטנות קיץ בהרצליה

שוב החופש מגיע ושוב אתם מחפשים קייטנות בהרצליה שיספקו לילדכם מסגרת מהנה וכיפית, באותה הנשימה עם ערך מוסף. ואם חשוב לכם שהם לא יבלו ימים שלמים במסכים, ישמרו על בריאותם, ירכשו מיומנויות לחיים ויסיימו את הקייטנה עם תחושת מסוגלות מדהימה – כדאי שתשמעו כי קייטנת הכושר שלנו בסטודיו פיט היא בדיוק הבשורה שחיכיתם לה.

ecta
pse
ילדים משתתפים בפעילות ספורט בקייטנה
pse

קייטנות בהרצליה של פיט סטודיו

סטודיו פיט מתגאה להיות סטודיו בוטיק לאימונים בקבוצות קטנות, המקדם את בריאותם של ילדים ונוער ועושה זאת באהבה, במסגרת קייטנות לימי החופש שנותנות מענה לקהל עצום של ילדים ונוער.

הקייטנה שלנו מבוססת על חוויה דרך ספורט ותוציא את הילדים לפעילויות חיצוניות, אימוני כושר מדליקים, משחקים ואפילו בריכה כאשר הכל מצוי במעטפת ערכית, חינוכית וקבוצתית. מודל הפעילות שלנו מבוסס על מוטיב חוזר של אנרגיה חיובית – כאשר ילדכם סופג ממנה לאורך היום, הוא יצפה לה ביום למחרת. כך נוצרת תפיסה של חשיבה חיובית לאורך זמן, שנוטעת בילדים תחושת מסוגלות וערך עצמי גבוהים שנכנסים לארגז הכלים האישי גם בסיום הקייטנה.

אז מה בתפריט?

2 אימונים ביום
 • ארוחות בריאות.
 • ימי כיף (כולל הסעות הלוך ושוב).
 • סדנאות מאסטר שף.
 • פעילויות לייף סטייל וכושר.
 • קבוצות קטנות.
 • בהדרכת מאמני הבית של הסטודיו.
חלוקת גביעים לכל משתתף בסוף הקייטנה.
מהרו להירשם מס׳ המקומות מוגבל!
ילדים משחקים משחקי חברה בקייטנה

לקבלת מחיר מיוחד בהרשמה מוקדמת מלאו את פרטיכם

עם הרבה מרץ, לתת לילדיכם את האימונים הטובים בעולם!
Rectangle
Rectangle
Ellip
ילדים משתתפים בפעילות ספורט אתגרי בקייטנה
icon-3

אימון לאורח חיים בריא

icon-4

מאמן ילדים מוסמך

icon-5

הקניית הרגלי תזונה

קייטנת קיץ 2024

מקומות אחרונים לסגירת הרישום

המעפילים 15, החרושת 18, הבנים 50 רמה"ש

קייטנות בהרצליה – מידע נוסף

החוג, הקייטנה והילדים שביניהם

אם עד לפני מספר שנים היה זה הקהל הבוגר שהגיע בעיקר לחדר הכושר, הרי שכיום יותר ויותר צעירים, כולל בני נוער ואפילו ילדים מוצאים את חדר הכושר כמקום בריא, מהנה ומתגמל.

חשוב לומר את האמת: חדר הכושר איננו מהווה בחירה אוטומטית בקרב ילדים. ההגעה אליו בדרך כלל מתרחשת כתוצאה ממציאות חברתית ("כולם מתאמנים שם אז גם לי בא"), ממציאות טלוויזיונית/ אינטרנטית שמעניקה השראה או בעידוד ההורים שמעוניינים למצוא לילדיהם מסגרת שמקדמת מטרות כמו דימוי גוף חיובי, ירידה במשקל או איזון רגשי.

כך או כך, נפתחת כעת בפני ילדים רבים ההזדמנות לקחת חלק פעיל באימונים בחדר הכושר, דרך שיעורים במתכונת שמתאימה להם ומשלבת הוצאת אנרגיה, המון אינטראקציה חברתית חיובית וכמובן אווירה כיפית ומלאה מרץ. ובשל הביקוש להמשך קיום השיעורים גם מעבר לתקופות החול הרגילות, הוקמה גם אפשרות להירשם אל קייטנות בהרצליה שעוסקות בכושר.

מה נותנות קייטנות לילדים בחופש?

חדר הכושר הוא סביבה דינמית ומאתגרת שמנותקת מהעולם החיצוני. במובנים רבים מדובר בבועה שבה הריחוק הזמני מהעולם חושף את הילדים להתנסויות חדשות ולגלויים מרעישים על עצמם. הקייטנה תוכל לחדד אף יותר את היתרונות האלה ולספק מענה לילדים שרוצים להמשיך במתכונת החוגית הקיימת שלהם, לצד קליטת ילדים נוספים שבשאר השנה עסוקים בפעילויות אחרות ומחפשים גיוון, יציאה מהבית והזדמנות להפעיל את הגוף.

הקייטנה בחדר הכושר מקדמת מגוון ערכים בריאים:

 • היא מבצעת אימוני התנגדות שתורמים לתפקוד ולאנרגיית השרירים ומחזקים את צפיפות העצם. כאשר השריר נמצא בעבודה יומיומית, מתפתחת גם הגנה יעילה יותר על האיברים הפנימיים, היציבה משתפרת וכך גם זרימת הדם.
 • משחקי הכושר השונים במסגרת קייטנות הרצליה מקדמים את הביטחון העצמי ובכך משקפים לילדכם שלא רק בבית הוא "יפה וחכם ומקור לגאווה", אלא גם בחוץ הוא יכול להיחשב ככזה, בכל פעם שאפילו רק ינסה לצלוח את המכשול שלפניו.
 • עצם ביצוע פעילות גופנית תדירה ובמינון נכון, משפיעה על התודעה החיובית ומביאה לתחושה טובה יותר, בוודאי בקרב בני נוער שרוצים להיראות ולהרגיש טוב יותר עם עצמם. כאשר התחושה האישית חיובית, ילדכם הופך להיות אדם שמאמין בעצמו וביכולות שלו והדימוי העצמי שלו גדל. אם יצליח לבצע תרגיל מורכב או קשה בחדר הכושר – בוודאי יצליח גם באתגרים נוספים.
 • ילדים רבים מגיעים לשיעורי הספורט, להפסקות או לטיול השנתי עם שלל מחסומים פסיכולוגיים. דווקא במסגרת קייטנות בהרצליה בתחום הכושר, הם יגלו שליווי, דיוק והכוונה מצד מדריך מקצועי עוזרים להם לשפר את היכולות התנועתיות שלהם ולהשתחרר מחסמים ודפוסי חשיבה של חוסר מסוגלות.
 • וישנו גם העניין החברתי – בקייטנה הילדים נמצאים עם בני גילם, אך אלו לא תמיד אותם הילדים מהמסגרת החינוכית. דווקא כאן אפשר ליצור חברויות חדשות, להכיר ילדים נוספים מהסביבה וליצור תחושת שייכות נפלאה לקבוצת הקייטנה ולמטרותיה.

מחפשים קייטנות לימי החופש? הירשמו עכשיו לחוויה הספורטיבית של סטודיו פיט!

כל ימי הפעילות מתקיימים במתכונת חוגית ולכן מתאימים לילדים ובני נוער שאוהבים ספורט ושמתעניינים בגיוון ובתכנים חדשים ומתחלפים. כל אלה כמובן מבוצעים במסגרת מהנה, חברתית ומגבשת, בידי צוות מקצועי, רגיש ומכיל, שמשקיע מחשבה רבה על תכני הקייטנה שלנו.

אז מה מחכה לכם בקייטנה של סטודיו פיט?

 1. ימים של כיף והנאה בקבוצות קטנות ובהדרכת מאמני הסטודיו המקצועיים
 2. שני אימונים מידי יום המועברים לילדים בדרך חווייתית, מעשירה ומעצימה
 3. ימי כיף מחוץ לסטודיו עם הסעות הלוך-חזור
 4. ארוחות בריאות וסדנאות מיוחדות בסגנון "מאסטר שף"
 5. מגוון עשיר של פעילויות כושר ולייף סטייל
 6. גיבוש, אינטראקציה ורוח קבוצתית חיובית
 7. חלוקת מדליות לכל המשתתפים בסיום הקייטנה

רוצים להצטרף אלינו? זה הזמן להירשם אל קייטנות בהרצליה שמעניקות חוויה לצד ערך מוסף וכלים לחיים. סטודיו פיט מעניק לכל קבוצה יחס אישי ומקצועי ודוגל בהנחלת אורח חיים בריא, ערכים חיוביים והתפתחות גוף תקינה, הדרגתית ובטוחה. חייגו אלינו להבטחת המקום לילדכם כבר עכשיו.

מחכה לכם הפתעה

Слой 1

השאירו פרטים

הטבת פריסייל

לוהטת

החלה מכירת הפריסייל לסניף מס׳ 4 של רשת סטודיו פיט ברמה״ש!
פריסייל שובר שוק!

מצטרפים עכשיו לסטודיו פיט רמה״ש-הרצליה ונהנים ממנוי/כרטיסיה הכוללים כניסה לכל הסניפים
במחירים אטרקטיביים!

לקבלת הטבת הפריסייל
השאירו פרטים:

לקבלת הטבת שיעור ניסיון ללא עלות
השאירו פרטים:

החלה מכירת הפריסייל לסניף מס׳ 4 של רשת סטודיו פיט ברמה״ש!

מצטרפים עכשיו לסטודיו פיט רמה״ש-הרצליה ונהנים ממנוי/כרטיסיה הכוללים כניסה לכל הסניפים

פריסייל שובר שוק!

במחירים אטרקטיביים!

הטבת פריסייל

לוהטת

לקבלת הטבת הפריסייל
השאירו פרטים:

לקבלת הטבת שיעור ניסיון ללא עלות
השאירו פרטים: