fbpx

פילאטיס בשרון

אימוני פילאטיס במרכז -FIT סטודיו

Слой 1

אוהבים לעשות פעילות גופנית בונת שריר,מחזקת רצועות,משפרת יציבה ומרוממת נפש?

פילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות


שיעור ניסיון ללא עלות! מס׳ מקומות מוגבל!

שיטת פילאטיס מכשירים מתמקדת בעיצוב הגוף, איזונו ושיפור היציבה. הפילאטיס מאריך שרירים, מחזק את הגוף ומחטב אותו עד לשריר החבוי והחלש ביותר, עוזר לפיתוח מרכז אנרגיה בגוף, מחבר בין הגוף לנפש וגורם להרגשה צעירה יותר. כמו כן, הוא מעניק למתאמן איזון שרירי, גמישות ומראה זקוף ואצילי. ספורטאים, רופאים ופיזיותרפיסטים מגדירים את השיטה כבעלת כוח ריפוי ושיטת תרגול גופני השומרת על תחזוקה נכונה ובריאה של הגוף.

logoB

הגיע זמן לשדרג את עצמך

בעולם הכושר בו טרנדים הולכים ובאים אימוני פילאטיס בשרון עומדים במבחן הזמן. השיטה ממשיכה לצבור פופולאריות בכל רחבי הארץ ובעולם ובצדק. היא מציעה פעילות גופנית ייחודית הידועה בגישה ההדרגתית שלה ובהשפעה העמוקה שלה על הגוף והנפש. אימונים אלה טובים עבור אנשים כמעט בכל גיל ובכל רמת כושר ומתאימים לספורטאים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם מצד אחד ולאלו שמחפשים את כרטיס הכניסה שלהם לעולם הכושר.

פילאטיס מאפשר ליהנות מאימונים איכותיים בקרבה לבית. זוהי ההזדמנות להשיג את יעדי הבריאות, לשפר את התחושה האישית, הביטחון העצמי וכל זאת בתרגול בסביבה תומכת, בונה ומקדמת. הפילאטיס הוא הבחירה הטבעית עבור רבים תודות ליתרונות הרבים שהאימונים מביאים לגוף ולנפש. 

 

מה זה בכלל פילאטיס בשרון?

פילאטיס היא גישת אימונים אשר לא מפעילים לחץ רב על השרירים. באימונים מתרכזים בחיזוק השרירים וזאת תוך שיפור יציבה וגמישות. הגישה עצמה פותחה על ידי ג׳וזף פילאטיס בתחילת המאה ה-20 וזאת מתוך מטרה להציע תוכנית שיקום ללוחמים. מאוחר יותר השיטה התרחבה לקהלים נוספים כולל ספורטאים מתחומים שונים ורקדנים.

היום ניתן ליהנות מפילאטיס כשלאימונים מגיעים אנשים בכל רמות הכושר ונפגעים אשר רוצים להחזיר לעצמם יכולות גופניות ולהתגבר על טראומות פיזיות. כדאי לדעת כי האימונים עצמם מתבצעים במסגרת תומכת עם מדריכים מנוסים בעל הכשרה מתאימה. אלו אשר רוצים להצטרף לשיעורים יוכלו לעשות זאת ובמקרה של הגעה לאחר פגיעה יש לשתף בכך את המדריכים כך שיוכלו ללוות את תהליך השיקום בהצלחה.

 

עקרונות הליבה של הפילאטיס

ישנה סיבה לכך שאימוני פילאטיס פופולאריים כל כך. מעבר למקום ולצוות המדריכים שמלווים את המתאמנים, השיטה עצמה מביאה מספר עקרונות ליבה שמשפיעים על התחושה הגופנית והנפשית.

  • מרכוז – עיקרון זה מתייחס להתמקדות במרכז הגוף אשר מוגדר כ״תחנת הכוח״ שלנו. מרכז הגוף כולל את הבטן, הגב התחתון, הירכיים והישבן וכל התנועות באימון נובעות במטרה לשפר את האיזון ואת היציבות של הגוף.
  • ריכוז – את אימון הפילאטיס אי אפשר לבצע ״על הדרך״. כל תנועה דורשת ריכוז ומיקוד כשהרעיון הוא לבצע את התנועה תוך מתן תשומת לב מרבית כדי לשפר אותה. כאשר אנחנו פועלים בצורה מודעת הגוף שלנו מתפתח בצורה חיובית.
  • שליטה – הרעיון של פילאטיס בשרון הוא ליצור מודעות לגוף ולכל תנועה. כאשר אנחנו שולטים בתנועה אנחנו מתחילים להבין את היחסים בין חלקי הגוף השונים וזוכים לממש את כל היתרונות של כל פעולה, במהלך האימון ואחריו.
  • דיוק – חשוב מאד להקפיד על התנועות הנכונות ולשמור על מודעות לכל אורך האימון. לכל תנועה יש סיבה וישנו יחס מדויק בין איבר אחד לאחר. המדריכים המקצועיים יתארו את התנועה הנדרשת והם מסייעים למתאמנים להגיע לדיוק הרצוי.
  • נשימה – מרכיב חשוב מאד בכל אימון ושבא לידי ביטוי בצורה בולטת בפילאטיס. הרעיון הוא לשאוף דרך האף ולנשוף דרך הפה כשנשימה נכונה עוזרת להפעיל את השרירים, לשמור על קצב התרגול וידועה גם כמרגיעה ומפחיתת סטרס.
  • זרימה – המעבר בין תנועה אחת לאחרת תתבצע בצורה זורמת וחלקה. המטרה היא לעבור בין מצב אחד לאחר בצורה  המשכית כשמאחורי עקרון זה עומדת השליטה בשרירים וטיפוח רמה עמוקה של מעורכות גופנית ושיפור הסיבולת.

פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים

ישנם שני סוגי תרגול פילאטיס. הראשון הוא פילאטיס מזרן שהוא הצורה הנגישה יותר של התרגול כיוון שכל מה שנדרש הוא מזרן הדומה לזה שמשמש באימוני יוגה. בסוג זה של תרגול הדגש הוא על חיזוק שרירי הליבה כשאלו משפיעים על כל שאר הגוף. תרגול זה מתבסס בעיקר על הפעלת משקל הגוף ושימוש בו לחיזוק, מיקוד ושיפור היציבה.

הסוג השני הוא פילאטיס מכשירים אשר דורש ציוד ספציפי המיועד לתרגילים השונים. המכשירים עוזרים לייצר התנגדות לשרירים ומסייעים להרחיב את התנועה. התפקיד של המכשירים הוא לעזור למתאמנים לבצע את האימונים בצורה המיטבית כאשר רבים מצליחים להגיע לתנועות רחבות יותר באמצעותם. תרגול זה מתאים גם להשגת מטרות שיקומיות.

שני סוגי התרגול יכולים להביא לתוצאות כאשר המכשירים השונים נועדו לשרת באופן ספציפי מטרות מתוך הפילאטיס. המכשירים מסייעים להשיג גמישות רבה יותר, לעבוד על יישור הגוף ולהשיג את היתרונות הרבים שיש לשיטה זו.

 

כל יתרונות פילאטיס בשרון במקום אחד

פילאטיס מביא יתרונות פיזיים ורגשיים. גמישות משופרת, חיזוק טונוס השרירים, שליטה גבוהה על השרירים, יציבה טובה יותר, הם חלק מהשינויים הפיזיים שאפשר להרגיש תוך זמן קצר לאחר התחלת התרגול. לצד זאת התרגול מביא איתו גם יתרונות רגשיים. כאשר אנחנו שולטים בגוף אנחנו יכולים להרגיש בטוחים יותר בביצוע פעולות שונות. כשהיציבה טובה ההרגשה טובה יותר ואנחנו מחזירים לעצמנו יכולות חשובות לתפקוד היום יומי.

אפשר ליהנות מכל היתרונות של פילאטיס בשרון ב-FIT סטודיו. כאן זה המקום ליהנות ממרחב מעוצב, מדריכים מנוסים הנותנים תשומת לב לכל המתאמנים ואווירה מקדמת בריאות. זה הזמן לדאוג לבריאות ולשים את הגוף והנפש במקום הראשון. זה הזמן ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר.

מחכה לכם הפתעה

Слой 1

השאירו פרטים

logo
lines

הטבת פריסייל

לוהטת

החלה מכירת הפריסייל לסניף מס׳ 4 של רשת סטודיו פיט ברמה״ש!
פריסייל שובר שוק!

מצטרפים עכשיו לסטודיו פיט רמה״ש-הרצליה ונהנים ממנוי/כרטיסיה הכוללים כניסה לכל הסניפים
במחירים אטרקטיביים!

לקבלת הטבת הפריסייל
השאירו פרטים:

לקבלת הטבת שיעור ניסיון ללא עלות
השאירו פרטים:

logo FIT

החלה מכירת הפריסייל לסניף מס׳ 4 של רשת סטודיו פיט ברמה״ש!

מצטרפים עכשיו לסטודיו פיט רמה״ש-הרצליה ונהנים ממנוי/כרטיסיה הכוללים כניסה לכל הסניפים

פריסייל שובר שוק!

במחירים אטרקטיביים!

הטבת פריסייל

לוהטת

לקבלת הטבת הפריסייל
השאירו פרטים:

לקבלת הטבת שיעור ניסיון ללא עלות
השאירו פרטים: