fbpx

פילאטיס במרכז

אימוני פילאטיס במרכז -FIT סטודיו

Слой 1

אוהבים לעשות פעילות גופנית בונת שריר,מחזקת רצועות,משפרת יציבה ומרוממת נפש?

פילאטיס מכשירים בקבוצות קטנות


שיעור ניסיון ללא עלות! מס׳ מקומות מוגבל!

שיטת פילאטיס מכשירים מתמקדת בעיצוב הגוף, איזונו ושיפור היציבה. הפילאטיס מאריך שרירים, מחזק את הגוף ומחטב אותו עד לשריר החבוי והחלש ביותר, עוזר לפיתוח מרכז אנרגיה בגוף, מחבר בין הגוף לנפש וגורם להרגשה צעירה יותר. כמו כן, הוא מעניק למתאמן איזון שרירי, גמישות ומראה זקוף ואצילי. ספורטאים, רופאים ופיזיותרפיסטים מגדירים את השיטה כבעלת כוח ריפוי ושיטת תרגול גופני השומרת על תחזוקה נכונה ובריאה של הגוף.

logoB

הגיע זמן לשדרג את עצמך

זה הזמן לעבור שינוי. לעשות טרנספורמציה אמיתית לגוף וכל זאת בקהילה תוססת ואווירה נעימה. אימוני פילאטיס במרכז מציעים הרבה יותר מאשר אימוני כושר. הם מביאים גישה הוליסטית לשיפור היכולות הפיזיות, חיזוק השרירים, שיפור הגמישות ורבים יעידו שהם תורמים גם לרווחה הנפשית. הפילאטיס מביא גישה ייחודית לכושר שבמהלכה מדגישים את התנועות, מבצעים אותם בצורה מדויקת ועובדים על כל קבוצות השרירים בהתאם לרמה וליכולות האישיות.

מרכז הארץ הוא המקום בו נמצאים רוב האנשים וכאן אפשר למצוא את המקום המושלם לאימוני פילאטיס. סטודיו המביא הרבה יותר מאשר מרחב. מדובר על מקום מסודר שהמדריכים בו מנוסים מאד ויודעים לענות על שאלות וצרכים אישיים. לצד כל אלה, ישנה קהילה תומכת שכיף להתאמן איתה, להתקדם ולהגיע להישגים יוצאי דופן. 

היתרונות של אימוני פילאטיס במרכז

אימוני פילאטיס במרכז הם הרבה יותר מאשר עוד שגרה גופנית. מדובר על מערכת אימונים שלמה אשר מועילה לגוף ולנפש ושמתאימה למתחילים בתחום ומתקדמים. כל אחד ואחת, בכל רמת כושר, יכולים להצטרף לסטודיו ולהתחיל להרגיש כיצד התנועה תורמת להם. 

הגישה של הפילאטיס מאפשרת לבנות כוח, להגביר את מרחב התנועה ולשפר את היציבות וכל זאת בתרגילים שיכולים להתאים לכל רמת כושר. ברור כמובן שמתחילים בתחום יתחילו מתרגילים בסיסיים אך הם צפויים להתקדם במהירות. עבור אלו שעדיין מתלבטים האם ליצור קשר עם הסטודיו, הנה מספר יתרונות שכדאי להכיר:

  • אימון שרירי ליבה – פילאטיס כולל אימוני כוח אשר עובדים על שרירי הליבה ובכך בטן, גב וירכיים. חיזוק הליבה משפר את היציבה, האיזון ואת הכוח הכללי.
  • גמישות מוגברת – תרגולי פילאטיס תורמים מאד לגמישות בכך שהם מותחים ומאריכים את השרירים. הדבר עוזר לא רק לגמישות אלא גם למניעת פציעות.
  • שיפור היציבה – חשוב לאנשים בכל הגילאים כאשר התרגום מסייע לתקן הרגלי יציבה לקויים שיכולים להיגרם מסיבות שונות כולל ישיבה מרובה ושגורמים לכאבי גב וסיבוכים אחרים.
  • התאמה למתחילים – בסטודיו פילאטיס במרכז כל אחד יכול לבצע את האימון בהתאם לרמה האישית כאשר אלו מתאימים גם לאנשים אשר מתאוששים מפציעות או סובלים מכאבי מפרקים ושרירים.
  • מיקוד נפשי – כחלק מתרגול הפילאטיס ישנה התייחסות לתחושות של הגוף, לנשימה ולסנכרון התנועות השונות, מה שיכול לשפר את המיקוד הנפשי והבהירות המנטלית.
  • חיזוק אנרגיה – למרות שהפילאטיס לא בהכרח מרגיש כמו אימון קשה, הוא ממריץ, משפר את זרימת הדם ומשחרר אנדורפינים שמשפר את מצב הרוח ומעלה את רמות האנרגיה.
  • ניהול משקל – בשילוב תזונה מאוזנת והתמדה באימונים סטודיו פילאטיס יכול לסייע בתהליך שמירה על המשקל והפחתת משקל וזאת תודות לשיפור טונוס השרירים ושריפת קלוריות באימונים.
  • מודעות גוף מוגברת – אחד הדברים המתרחשים באימונים הוא מתן תשומת לב לחלקים שונים של הגוף. כאשר חלקים שונים פועלים בו זמנית הדבר משפר קואורדינציה ומוביל לתנועה יעילה.
  • הפגת מתחים – כחלק בלתי נפרד מהאימון ישנו דגש על נשימה מודעת. האימונים יכולים להרגיש לא פעם ממש כמו סוג של מדיטציה כשהדבר עוזר להפחית מתח וחרדה.
  • שיפור הכושר – בסטודיו פילאטיס מתבצעים אימונים מותאמים לרמת הכושר האישית כאשר מאימון לאימון אפשר להרגיש את הטרנספורמציה של הגוף.

מתלבטים? הנה למה כדאי להצטרף לסטודיו

ברור לכולנו שישנם יתרונות רבים לכושר אך חלקנו משוכנעים שאנחנו יכולים להתאמן גם בבית ולחסוך לעצמנו את הנסיעות והעלויות של הסטודיו. כדי לעשות סדר בדברים, מצורפת טבלת השוואה בין אימונים בבית לבין סטודיו פילאטיס:

היתרונות

סטודיו פילאטיס במרכז

אימונים בבית

הדרכה

גישה מלאה למאמנים מוסמכים ולהדרכה מותאמת.

הדרכה עצמית או הדרכה דרך הרשת.

ציוד

ישנו ציוד איכותי המותאם לתרגולי פילאטיס במרכז.

מוגבל למה שיש בבית או לרכישות יקרות.

סביבה

סביבה מעוררת מוטיבציה והתקדמות לאורך הדרך.

התרגול מתבצע במרחב האישי ויכולות להיות הסחות דעת.

שגרה ומשמעת

השיעורים המתבצעים בקבוצה עוזרים לשמור על שגרה ומשמעת.

לוח הזמנים גמיש ולכן עלול להוביל לדילוג על אימונים.

משוב ובטיחות

המדריכים נותנים משוב מתמיד ומהיר כדי להבטיח תרגול בטוח.

אין משוב בזמן אומת ולכן עלול להיות סיכון גבוה לפציעות.

מגוון פעילויות

מגוון רחב של שיעורים ברמת זמינות גבוהה.

מוגבל לשיעורים וידע שזמין באינטרנט.

עלויות

ישנה עלות חודשית או לפי אימונים.

לרוב אין עלות חודשית אך יתכן ויהיה צורך ברכישת ציוד יקר.

זמן נסיעה

נדרשת נסיעה לסטודיו אך פילאטיס יכול להיות קרוב לעבודה או לבית.

אין צורך בנסיעה ואפשר להתאמן בכל רגע פנוי.

תשומת לב אישית

הדרכה מותאמת על פי הצרכים האישיים.

אין הדרכה אישית ולא תמיד האימונים מתאימים ליכולות.

FIT סטודיו – הבחירה הטבעית

FIT סטודיו מציע אימוני פילאטיס במרכז בסביבה תומכת ומקצועית. כאן תמצאו מאמנים מנוסים, סביבה תומכת ומקדמת ולוח זמנים גמיש. זה הזמן להיכנס לכושר, לעבור שינוי חיובי של הגוף ולהעניק את הטוב ביותר לעצמנו. זה הזמן ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר ולהיכנס למסע כושר מרגש, מהנה ובסביבה מקדמ

מחכה לכם הפתעה

Слой 1

השאירו פרטים

logo
lines

הטבת פריסייל

לוהטת

החלה מכירת הפריסייל לסניף מס׳ 4 של רשת סטודיו פיט ברמה״ש!
פריסייל שובר שוק!

מצטרפים עכשיו לסטודיו פיט רמה״ש-הרצליה ונהנים ממנוי/כרטיסיה הכוללים כניסה לכל הסניפים
במחירים אטרקטיביים!

לקבלת הטבת הפריסייל
השאירו פרטים:

לקבלת הטבת שיעור ניסיון ללא עלות
השאירו פרטים:

logo FIT

החלה מכירת הפריסייל לסניף מס׳ 4 של רשת סטודיו פיט ברמה״ש!

מצטרפים עכשיו לסטודיו פיט רמה״ש-הרצליה ונהנים ממנוי/כרטיסיה הכוללים כניסה לכל הסניפים

פריסייל שובר שוק!

במחירים אטרקטיביים!

הטבת פריסייל

לוהטת

לקבלת הטבת הפריסייל
השאירו פרטים:

לקבלת הטבת שיעור ניסיון ללא עלות
השאירו פרטים: